Najlepsze drużyny Counter-Strike Global Offensive (1-5)

12 Kwiecień 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Counter Strike Global Offensive gra wideo esport turniej
Źródło: pcgamesn.com

We wcześniejszych dniach opisywaliśmy czołowe zespoły CS:GO. Dziś zatem przedstawiamy Wam pięć najlepszych drużyn Counter-Strike Global Offensive na świecie.

5. Virtus.pro

Virtus.pro to organizacja, która definiowała region Counter-Strike przez prawie dwie dekady. Są również drużyną, która posiada swój skład nieprzerwanie od 2003 roku. Od 2019 roku Virtus.pro ma zupełnie inne logo i zupełnie nowy skład. Virtus.pro obecnie pokazuje wiele obiecujących wyników i powinno ponownie stać się jednym z waszych najlepszych wyborów, wspinając się po szczeblach kolejnych turniejów.

virtus pro Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

4. Natus Vincere

NaVi urosło do rangi największej potęgi w CS:GO. Razem z Fnatic i Astralis walczy o tytuł najlepszej drużyny Counter Strike wszech czasów. Po zdobyciu trzech trofeów na IEM Season IV ESWC 2010 i WCG 2010, NaVi nieprzerwanie od prawie dekady jest głównym faworytem w kolejnych turniejach. Wyniki zespołu znacznie się poprawiły po pozyskaniu supergwiazdy Oleksandra "s1mple" Kostylieva w 2016 roku. Stabilność zapewniona przez Edwarda i Zeusa, którzy rywalizowali w NaVi od czasów CS 1.6, oraz świeży cel w postaci s1mple'a, sprawiły, że NaVi szybko stało się topowym zespołem sceny CS:GO. Podczas gdy dwaj ostatni wycofali się ze sceny, electronic i flamie wciąż są silni i zapewniają drużynie stabilność potrzebną do znalezienia nowych talentów w miarę upływu sezonów.

navi Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

3. Team Vitality

Na początku było trochę niepewności z Vitality, ale drużyna ostatnio zdołała ustabilizować swoje wyniki. Udało im się pokonać Na'Vi i wygrać Intel Extreme Masters XV - Beijing Online: Europe, a nawet pokonali Astralis, by zabrać do domu tytuł BLAST Premier: Fall 2020. Jakby tego było mało, drużyna przedłużyła kontrakt z Mathieu "ZywOo" Herbautem.

team vitality Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

2. Gambit

To rosyjska organizacja esportowa z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Została założona w styczniu 2013 roku po przejęciu byłego rosteru League of Legends zespołu Moscow Five. Organizacja wcześniej posiadała drużynę rywalizującą w europejskich rozgrywkach League of Legends.

gambit Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

1. Astralis

Chociaż Astralis istnieje dopiero od kilku lat, to zespół ten zdołał trafić już na sam szczyt rankingów. Wiele uwagi poświęca się niesamowitym umiejętnościom ich gwiazdy, dev1ce'a, ale to sposób, w jaki asy CSGO, takie jak dupreeh i Xyp9x, zawsze znajdują się w odpowiednim miejscu i czasie, sprawia, że Astralis jest tak groźną drużyną. O duńskiej drużynie zrobiło się głośno po raz pierwszy po triumfalnym zwycięstwem nad OpTic Gaming w Esports Championship Series w 2016 roku. Przez kolejne lata Astralis doskonaliło swoje umiejętności, aby stać się najlepszą drużyną do pokonania na scenie CS:GO.

Astralis Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najlepsze drużyny Counter Strike Global Offensive (21-25)
  2. Najlepsze drużyny Counter Strike Global Offensive (16-20)
  3. Najlepsze drużyny Counter-Strike Global Offensive (11-15)
  4. Najlepsze drużyny Counter-Strike Global Offensive (6-10)
  5. Ranking: najlepsze city buildery (miejsca 6-10)
  6. Ranking: najlepsze city buildery (miejsca 1-5)
Czytaj dalej