Instagram - ranking najpopularniejszych profili w Polsce

22 Luty 2021 | Jakub Barabasz | Internet
Instagram
Źródło: biznes.radiozet.pl

Instagram to obecnie jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Wzrost liczby użytkowników sprawił, że wiele gwiazd i celebrytów również postanowiło założyć tam swoje konto. Komu udało się zebrać największą społeczność na swoim instagramowym profilu? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszym rankingu.

10 miejsce - Jan "jdabrowsky" Dąbrowski (2,0 MLN obserwujących)

Partner piosenkarki Sylwii Przybysz może pochwalić się dziesiątą lokatą w naszym zestawieniu. W internecie aktywny od 2011 roku. Tworzył filmy, grał w gry oraz nagrywał vlogi. Dziś jest szczęśliwym ojcem córeczki Poli. Filmy nagrywa jednak cały czas. Podobnie jak z aktywnością w social mediach.

Jan Dąbrowski

9 miejsce - Marcin "marcindubiel" Dubiel (2,134 MLN obserwujących)

W internecie zasłynął z pranków. Postać dość kontrowersyjna, jednak od pewnego czasu zmienił swój content. Prywatnie partner innej znanej influencerki Lexy Chaplin.

Marcin Dubiel

8 miejsce - Mateusz "trombabomba" Trąbka (2,134 MLN obserwujących)

Członek ekipy Friza. Oprócz samego Karola oraz Weroniki (Wersow) to właśnie on zyskał największą sympatię internautów. Wszak ponad 2 miliony obserwujących nie mogą wziąć się znikąd.

Mateusz Trąbka

7 miejsce - Stuart "stuuburton" Burton (2,2 MLN obserwujących)

Popularny twórca internetowy i influencer obecnie nie prowadzi już życia publicznego. Mimo braku nowych treści cały czas utrzymuje się w czołówce "największych" na polskim Instagramie.

Stuu

6 miejsce - Weronika "wersow" Sowa (2,4 MLN obserwujących)

Popularna Wersow to postać, która na pewno w ostatnim czasie zaliczyła największy wzrost zainteresowania swoją osobą. Jej poczynania obecnie śledzi chyba każda polska nastolatka.

Wersow

5 miejsce - Karol "frizoluszek" Wiśniewski (2,7 MLN obserwujących)

Piąta lokata należy do najpopularniejszego twórcy internetowego z tego zestawienia. Friz zasłynął filmami z Pokemon GO (pamięta ktoś jeszcze ten boom na Pokemony) następnie postawił na content pełen dziwacznych wyzwań, zwołał swoją własną ekipę, kupił dom, nagrywał daily no i wyjechał do Stanów.

Friz

4 miejsce - Wojciech "wojciech.szczesny1" Szczęsny (2,8 MLN obserwujących)

Czołowy bramkarz reprezentacji Polski oraz włoskiej ligi zbiera obserwujących z całego świata. Nic dziwnego skoro kibice mogli oglądać go na Mistrzostwach Świata, Mistrzostwach Europy, a także rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Wojciech Szczęsny

3 miejsce - Veronica "veronicabielik" Bielik (3,122 MLN obserwujących)

Podium otwiera najseksowniejsza polska fotomodelka. I nie, nie jest to nasza prywatna opinia a opinia ogólna, ponieważ tak właśnie mówi się na Weronikę. Ponad 3 miliony obserwujących ją osób z pewnością zgodzi się z tym stwierdzeniem w 100%.

Veronika Bielik

2 miejsce - Anna "annalewandowskahpba" Lewandowska (3,126 MLN obserwujących)

Żona Roberta Lewandowskiego oraz twarz polskiej branży fitness zachwyciła sobą ponad 3 miliony osób. Na Instagramie promuje swoje produkty takie jak programy treningowe, żywność oraz własny catering.

Anna Lewandowska

1 miejsce - Robert "_rl9" Lewandowski (20,4 MLN obserwujących)

Najpopularniejszym Polakiem na Instagramie jest Robert Lewandowski. Wynik, jaki on osiągnął najprawdopodobniej, nigdy nie zostanie pobity. Nie ma czemu się dziwić skoro, Robert ma aż 7 razy więcej followersów niż druga osoba na naszej liście. Najlepszy piłkarz 2020 roku, zdobywca Ligi Mistrzów, wielokrotny król strzelców Bundesligi oraz rekordzista pod względem goli w polskiej kadrze cieszy się międzynarodową sławą. Nic więc dziwnego, że obserwuje go obecnie ponad 20 milionów osób.

Robert Lewandowski

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Facebook - ranking najpopularniejszych profili na świecie
YouTube - ranking najpopularniejszych kanałów na świecie

Czytaj dalej