InPost zapowiada wielkie zmiany. Co dalej z przesyłkami?

16 Marzec 2021 | Sebastian Kaniewski | Internet
InPost
Źródło: InPost

InPost ogłosił koniec z możliwością nadawania paczek bezpośrednio w paczkomacie. Według informacji udzielonych przez firmę do wysłania przesyłek trzeba będzie przygotować się już nieco wcześniej.

Od 1 kwietnia bieżącego roku firma kurierska postanowiła wyłączyć możliwość nadawania przesyłek bezpośrednio w paczkomatach. Dotychczas można było nadać paczkę wybierając odpowiednią opcje i wpisując dane na ekranie, który zamontowany był w każdym paczkomacie. Teraz jednak ma się to znacznie zmienić.

InPost wprowadza nowe funkcje

InPost

- Od 1 kwietnia 2021 roku rozpoczniemy wyłączanie możliwości nadawania przesyłek bezpośrednio w paczkomacie. Nie znaczy to jednak, że wysyłanie paczek z paczkomatu będzie teraz trudniejsze. Wręcz przeciwnie… będzie jeszcze łatwiejsze - czytamy w komunikacie firmy, zamieszczonym w serwisie Bankier.pl.

InPost od dłuższego czasu zachęca swoich klientów do korzystania z opcji nadawania przesyłek bez konieczności drukowania etykiety i naklejania kodów QR. Klienci teraz będą mogli dodatkowo wysyłać paczki z poziomu aplikacji mobilnej oraz strony internetowej. InPost zachęca klientów do skorzystania ze swoich nowych opcji, które przedstawiciele firmy uznają jako łatwiejsze i bardziej komfortowe.

Co o tym sądzicie?

InPost

Próbowaliście już w ostatnim czasie skorzystać z opcji nadawania paczek w aplikacji? Jak aplikacja się sprawuje, jakie są wasze opinie? Koniecznie dajcie nam znać!

Czytaj dalej