Hogwarts Legacy: Gracze mogą od dziś oswoić i dosiąść smoka. Nowy dodatek nie dla wszystkich

Gracze Hogwarts Legacy mogą od dziś oswoić i dosiąść smoka. Gra uważana za swoisty symulator Harry’ego Pottera jest z całą pewnością najlepszą opowiadającą historię ze świata czarodziejów i magii. Dzięki smokom, które możemy dosiąść i latać nimi po niebie, od dziś stała się jeszcze lepsza. 

Hogwarts Legacy: Gracze mogą od dziś oswoić i dosiąść smoka. Nowy dodatek nie dla wszystkich
Podaj dalej

Hogwarts Legacy z nietypowym dodatkiem

hogwarts-legacy
fot. Hogwarts Legacy

Gracze spotkają się z wieloma przygodami, będą musieli też stawić czoła wielu rywalom w świecie Hogwarts Legacy. Pomijając złych czarodziejów, świat Harry’ego Pottera tani życiem. Większość postaci objawia się jako potężne i przerażające magiczne bestie. Prawdopodobnie najbardziej niebezpieczne z nich to smoki. Ale twoja postać jest zbudowana z innej gliny. Od dziś będzie można je oswoić i latać nimi po szkole. 

Zewnętrzny mod stworzony przez Zurrye o nazwie DragonOgryff robi dokładnie to, o czym piszemy. Po jego wgraniu w grze mód zamienia model hipogryfa na smoka. I choć po całym świecie możemy latać na miotle, przyjemniej robić to na kolosalnym smoku. 

Musimy jednak pamiętać, że jest to tylko modyfikacja kosmetyczna. Oznacza to, że nie możemy podpalić nikogo smoczym ogniem, choć byłoby to naprawdę zabawne. W tym miejscu musimy też podkreślić, że mod przeznaczony jest tylko dla graczy korzystających z komputerów. Nie zadziała on na konsolach PlayStation oraz Xbox. 

hogwarts-legacy
fot. Hogwarts Legacy

Wkrótce pojawi się kontynuacja?

Mimo to, mod sprawia wrażenie naprawdę zabawnego. Sprawia, że nasz czarodziej jest jeszcze bardziej kozacki. Jeśli masz ochotę pobawić się trochę swoją grą, są dostępne także mody dodające więcej zaklęć, aby uzyskać jeszcze większą moc. 

Hogwarts Legacy to gra, która wciąż sprawia graczom wiele radości. Była to najlepiej sprzedająca się gra 2023 roku. I prawdopodobnie w tym roku sprzedaż nie zwolni. Wszystko za sprawą ogłoszenia, że niektóre treści do tej pory dostępne wyłącznie na PlayStation pojawią się także w innych wersjach gry. Wkrótce mają rozpocząć się także prace nad kontynuacją gry. 

W świat Harry’ego Pottera możemy wejść na Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, PC oraz Nintendo Switch. 

Przeczytaj również