Gran Turismo 7 Update 1.43 | Trzy nowe samochody, lokacje Scapes i wiele więcej

Zgodnie z oczekiwaniami pod koniec lutego pojawiła się kolejna aktualizacja Gran Turismo 7. Tym razem gracze mogą liczyć na nowe samochody, lokacje w trybie Scapes, czy nowe możliwości wymiany silników. Możemy też zauważyć, że twórcy gry przygotowują się do świętowania drugiej rocznicy debiutu gry. 

Gran Turismo 7 Update 1.43 | Trzy nowe samochody, lokacje Scapes i wiele więcej
Podaj dalej

Nowa aktualizacja do Gran Turismo 7 już jest

gran-turismo-7-nowy-update
fot. Polyphony

Najnowsza aktualizacja waży 1,68 GB dla PlayStation 5 i 1,38 GB dla PlayStation 4. Nie powinno być to większym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że wiedzieliśmy już, że update wprowadzi trzy nowe samochody. Nie wiedzieliśmy jednak, co pojawi się oprócz tego. 

Dzięki aktualizacji i wypuszczonym notatkom wiemy już na pewno, co czeka graczy po ściągnięciu najnowszej, darmowej aktualizacji. 

Dzięki tradycyjnemu postowi z sylwetkami samochodów byliśmy już praktycznie pewni, jakie pojazdy zostaną wprowadzone do Gran Turismo 7. 

Nowe samochody i ceny:

  • Audi TTS Coupé ’09 – Brand Central – 68 000 kredytów
  • Mitsubishi Lancer Evo IX Mr GSR ’06 – Brand Central – 100 000 kredytów
  • Renault R4 GTL ’85 – Używane samochody – 24 400 kredytów 
gran-turismo-7-nowy-update
fot. Polyphony

Renault wyjątkowe – co jeszcze dostaną gracze?

Żaden z trzech wymienionych wyżej samochodów nie jest szczególnie drogi. Wszystkie pojawią się także w salonie samochodów używanych w odpowiedniej rotacji. Ale dwa z nich będą dostępne także w Brand Central. Gracze chcący zaoszczędzić odrobinę kredytów mogą zdecydować się na zakup samochodów używanych. 

Wyjątkiem jest Renault R4 GTL z 1985 roku. Ten samochód będzie dostępny tylko w salonie aut używanych. Pod jego maską pracuje 1,1-litrowy silnik i jest zdecydowanie najtańszym z trzech nowych samochodów. 

Oprócz nowych samochodów w Gran Turismo 7 pojawią się także nowe Menu w kawiarence. Tym razem będzie ono zorientowane wokół samochodów Lamborghini. Za zebranie trzech samochodów włoskiego producenta otrzymamy kupon ruletki o wartości 6 gwiazdek. 

Pojawią się także nowe eventy – na torach Laguna Seca, Suzuka, czy Tsukuba. Gracze lubujący się w swapach silnika będą mogli sięgnąć po nowe kombinacje, z których najciekawszą wydaje się być wsadzenie 1000-konnego silnika z Subaru BRZ Drift do Nissana GT-R. Nie zabraknie także nowych lokacji w trybie fotograficznym Scapes. Będziemy mogli zabrać swój samochód do 20 nowych lokacji, w trzech krajach. 

Przeczytaj również