Fortinte: Szósty sezon będzie zawierał Larę Croft i Neymara

16 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
fortnite ubisoft gra online
Źródło: pixabay.com

Epic Games wprowadziło kolejną dużą aktualizację dla Fortnite, oficjalnie rozpoczynając Rozdział 2, Sezon 6 w trybie Battle Royale. Rozpoczyna się ona zupełnie nowym filmem i misją dla pojedynczego gracza związaną z Punktem Zero, a następnie dodaje szeroką gamę nowej zawartości.

Finał Kryzysu Zero

Nowa misja fabularna dla jednego gracza będzie nosić nazwę "Finał Kryzysy Zero". W przeciwieństwie do poprzednich wielkich wydarzeń, tej misji nie będzie można przegapić. Wszystko ze względu na to, że nie została ona przypisana do konkretnego czasu. Każdy gracz będzie więc mógł przejść ją w dowolnym czasie. W misji tej razem z Jonesem gracz będzie musiał stawić czoła zbliżającej się eksplozji Punktu Zero. W ramach misji będzie przemieszczać się między kilkoma różnymi skórkami, w tym min. postaci Lary Croft.

Dzięki pomocy The Foundation graczowi udaje się zapieczętować Punkt Zero w kamiennej wieży, która służy jako nowy punkt orientacyjny na mapie. Jednak podczas tego procesu wysyła on tajemniczy impuls na całą wyspę, który wymazuje wszelkie zaawansowane technologie na swojej drodze i zmieniając krajobraz wyspy. Jest to nawiązanie do nowego pierwotnego motywu tego sezonu i wyjaśnia ciągłą obecność Jonesa na wyspie.

fortnite gra wideo

Lara Croft i Neymar Jr. w grze

Jak zwykle, kolejny sezon oznacza kolejną przepustkę bitewną. Najnowsza przepustka bitewna zawierać będzie wiele dodatków do odblokowania, w tym cztery różne style bohaterki akcji Lary Croft. Choć skórka Neymara nie została jeszcze ujawniona, będzie ona powiązana z serią wyzwań. Ich szczegółowe wymagania również nie zostały ujawnione, ale aby je ukończyć gracze będą musieli odblokować przepustkę bojową. Dzięki temu zdobędą takie nagrody jak narzędzie do zbierania plonów, ekran ładowania, dwa banery oraz skórkę Neymar Jr.

Nowy system przyrody oraz skrzynie bunkrowe

Dzięki aktualizacji Fortnite gracze napotkają na wyspie Fortnite najróżniejsze dzikie zwierzęta. Wśród stworzeń znajdą się zarówno te nieszkodliwe, jak kurczaki, jak i śmiertelnie niebezpieczne, jak wilki. Gracze mogą je zabijać lub oswajać, aby zbierać materiały do craftingu. Epic zapowiedział również, że najniebezpieczniejsze drapieżniki wyklują się dopiero w trakcie trwania sezonu. Nowe skrzynie bunkrowe od teraz będą rozsiane po całej wyspie Fortnite. Te specjalne skrzynie dadzą graczom potężne bronie takie jak np. wyrzutnie rakiet.

Fortnite gra wideo

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Kompedium wiedzy o trybie River Raids w Assasin's Creed
Wirtualny symulator życia. Jak zmieniało się The Sims na przestrzeni lat
Reddit: Czarny Las w Valheimie wycięty przez gracza na złość Greydwarfom

Czytaj dalej