Epic Games Store daje graczom kolejną grę za darmo

19 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
The Fall gra komputerowa Epic Games Stroe
Źródło: store.steampowered.com

Gotowi na darmowe gry z Epic Games Store w tym tygodniu? Niezależnie od tego, czy wyruszacie na epicką przygodę dla jednego gracza, czy łączycie siły z kumplami w sieci, gry wideo są lekarstwem, którego potrzebujemy w tych bezprecedensowych czasach. To miło ze strony firmy Epic, że rozdaje darmowe gry co tydzień. W tym tygodniu Epic rozdaje za darmo grę The Fall, która jest dostępna do pobrania do 25 marca. Przeżyj uznaną historię, pokonaj trudne zagadki i przygotuj się na pełną napięcia akcję w tym zdobywcy nagrody Gra Roku 2014 za najlepszą historię.

Jeden z najlepszych tytułów 2014 roku dostępny za darmo w Epic Games Store

Osadzony w mrocznym, odległym wszechświecie sci-fi, The Fall opowiada o ARID, czyli sztucznej inteligencji znajdującej się na pokładzie futurystycznego kombinezonu bojowego. Pewnego dnia zostaje ona aktywowana, aby stwierdzić, że ludzki pilot jest nieprzytomny i rozpaczliwie potrzebuje pomocy medycznej. Polecenie ARID jest jasne - zabrać swojego pilota w kierunku pomocy medycznej. Jednakże, gdy ARID stara się przejąć kontrolę nad kombinezonem i pomóc swojemu niereagującemu przyjacielowi, znajduje się w wyjątkowej i dziwacznej sytuacji, która sprawi, że zakwestionuje swój sztywny stosunek do różnych protokołów i ostatecznie zrozumie samą siebie.

The Fall to unikalna mieszanka tradycyjnych zagadek z gier przygodowych i akcji, ładnie wymieszana i osadzona w świecie bogatym w atmosferę. Gracze w The Fall znajdą siebie, myśląc, badając, a czasem walcząc ze światem i jego niezwykłymi mieszkańcami.

The Fall gra komputerowa

Czy będą też inne gry?

Epic Games Store przyzwyczaiło już swoich graczy do jednego darmowego tytułu co tydzień. Chociaż firma budzi pewne kontrowersje poprzez swoje agresywne podejście do zabezpieczania gier PC na wyłączność dla swojej platformy, trudno jest argumentować przeciwko jego dalszej dystrybucji kultowych tytułów za darmo.

Ile gier rozdało już Epic Games Store?

Promocja ta rozpoczęła się w grudniu 2018 roku. Jednakże początkowo trwała ona nie tydzień a dwa tygodnie. Od tamtego momentu firma umożliwiła graczom zdobycie prawie 100 gier całkowicie za darmo. Tylko w tym roku zgarnąć można było takie gry jak: Surviving Mars, Wargame: Red Dragon, Metro: Last Light Redux czy też Star Wars Battlefront 2: Celebration Edition.

Epic Games Store gra wideo

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Facebook zmienia zasady działania grup!
Kolejna aktualizacja PUBG. Co zmieni się tym razem?
Ten weekend będzie obfitował w filmowe premiery!
Netflix rozpoczął produkcję nowego wysokobudżetowego filmu

Czytaj dalej