Donald Trump pracuje nad własnym serwisem społecznościowym

23 Marzec 2021 | Sebastian Kaniewski | Internet
Donald Trump
Źródło: Donald Trump

Wszyscy doskonale pamiętamy moment, w którym zablokowane zostały wszystkie konta Donalda Trumpa w największych platformach społecznościowych. Były prezydent Stanów Zjednoczonych postanowił wtedy stworzyć swój własny serwis, który już niedługo ma zadebiutować. Donald Trump to z pewnością osoba kontrowersyjna, ale jego majątku nie sposób nie docenić.

Donald Trump został zbanowany permanentnie niemal we wszystkich kanałach social media, gdzie jego aktywność śledziło miliony użytkowników. Mowa tutaj między innymi o Twitterze, Facebooku, Instagramie oraz Snapchacie. Google zablokowało także jego kanał na YouTube i usunęło ze Sklepu Play jego aplikację. Milioner zapowiedział jednak stworzenie swojej własnej platformy, którą już niedługo powinniśmy poznać bliżej.

Donald Trump tworzy nowy serwis

Donald Trump

Informacje o nowej platformie społecznościowej przekazał doradca Trumpa, Jason Miller, który w rozmowie z Fox News powiedział, że projekt jest już prawie gotowy.

– Myślę, że to będzie najbardziej pożądane z mediów społecznościowych, całkowicie zmieniające grę. Wszyscy będą czekać i oglądać, nad czym dokładnie pracuje prezydent Trump – przyznał Miller.

Ciekawe co z tego wyjdzie

Donald Trump

No to cóż – nie pozostaje nam nic innego jak poczekać na efekty. Jedno jest pewne – będzie się działo!

Czytaj dalej