Blinding Lights od The Weeknd’s odtworzone w GTA Online

10 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
GTA - Blinding Ligths
Źródło: reddit.com

Jednemu z graczy Grand Theft Auto Online udało się odtworzyć teledysk Blinding Lights zespołu The Weekend za pomocą Rockstar Editor na PC.

Znany radiowy hit odtworzony w grze komputerowej

Jeden z graczy Grand Theft Auto Online odtworzył ostatnio teledysk "Blinding Lights" The Weeknd w grze. Od kilku lat fani serii GTA dzielą się w sieci swoimi imponującymi kreacjami postaci. Wszystko, od szokującego wypadku samochodowego w filmie Auta Pixara po zwiastun Need For Speed Heat, trafiło do hitu Rockstar Games dzięki oddanym i pomysłowym graczom. Mimo że Grand Theft Auto V i GTA Online dostępne są już od niemal dekady, to nadal nie straciły na popularności.

Co więcej, baza użytkowników regularnie rośnie, czego dowodem jest 20 milionów egzemplarzy GTA V sprzedanych w samym tylko 2020 roku. Taki sukces, jakiego tytuł nie widział od czasu premiery w 2013 roku, sprawia, że łączna sprzedaż GTA osiągnęła niewiarygodny poziom 140 milionów sztuk. Ten impet może utrzymać się jeszcze przez długi czas, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak często Rockstar wprowadza nowe aktualizacje GTA Online, zarówno te duże, jak i małe.

GTA

To nie pierwszy taki przypadek

Oczywiście, gracze GTA Online nie ustają w tworzeniu własnych zabaw. Korzystając z edytora Rockstar, jeden z fanów odtworzył ostatnio w grze teledysk "Blinding Lights" The Weeknd. Klip od użytkownika Reddit, Ritul_, trwa około dwóch minut i robi wszystko, by ożywić materiał źródłowy w sieciowej wersji GTA. W odpowiedzi, na komentarz jednego z użytkowników, Redditor zauważył, że efekt potykania się na początku teledysku osiągnął dzięki upiciu swojej postaci. Ritul_ zauważył również, że eksportując projekt, pozbywa się opcji pauzy, które zazwyczaj znajdują się na dole ekranu w Rockstar Editor.

Nie jest niespodzianką, że komuś udało się przerobić "Blinding Lights" przy pomocy zestawu narzędzi Rockstar. W końcu niedawno inny gracz stworzył postać Homelandera znanego z komiksów The Boys. Kreacje tworzone przez fanów z pewnością będą nadal zachwycać, zwłaszcza że nowi użytkownicy zaczynają wkraczać do gry.

GTA

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Gracze Dota 2 zebrali ponad 25 tysięcy dolarów, aby naprawić samouczek
Nowy mod do Dark Souls 3 wprowadza do gry olimpiadę
Epic Games Store zdecydował się na zakup gry Fall Guys
Kiedy GTA 5 pojawi się na next-genach? Rockstar podał przybliżony termin
Epic Games Store rozdaje kolejne gry. Co w tym tygodniu będzie za darmo?

Czytaj dalej