Allegro wprowadza nową promocję. Pięć dostaw za darmo dla każdego!

1 Marzec 2021 | Sebastian Kaniewski | Internet
Allegro
Źródło: Allegro

Allegro ruszyło z nową promocją dla swoich użytkowników o nazwie "Smart! na start". Od teraz wszyscy użytkownicy, którzy nie posiadali wcześniej aktywnego abonamentu Smart mogą cieszyć się z pięciu darmowych dostaw.

Osoby, które wcześniej skorzystały z abonamentu Allegro Smart i robią regularne zakupy na tej platformie, wiedzą, jak bardzo jest ona przydatna. To właśnie ona umożliwia robienie zakupów i cieszenie się darmowymi dostawami oraz zwrotami. Opcja ta cieszy się sporą popularnością, choć sporo użytkowników jeszcze nie miało okazji z niej skorzystać. Allegro pomyślało też o nich i stworzyło nową akcję promocyjną.

Allegro rusza z nową akcją

Allegro

Akcja "Smart! na start" potrwa do 31 maja 2021 roku i oferuje wszystkim użytkownikom pięć darmowych dostaw do wykorzystania przez cały rok. Promocja ruszyła już dzisiaj, dlatego też bez przeszkód możecie z niej skorzystać.

Oferta dotyczy rzecz jasna tylko i wyłącznie produktów, które są objęte programem Allegro Smart. Wszystkie osoby, które skorzystają z promocji otrzymają dostęp do dedykowanych okazji w strefie Smart! oraz festiwalu zakupowego Smart! Week.

Pięć darmowych dostaw dla każdego

Allegro

Osoby, które aktywują promocję w dniach od 1 marca do 31 maja bieżącego roku otrzymają pulę pięciu darmowych dostaw i rok na ich wykorzystanie. Istnieją pewne warunki - bezpłatna dostawa do paczkomatów i punktów odbioru obowiązuje od zakupów za minimum 40 złotych, natomiast dostawa kurierska od 80 złotych.

Czytaj dalej