AliExpress znacznie skraca czas oczekiwania na przesyłkę. No nareszcie!

8 Marzec 2021 | Sebastian Kaniewski | Internet
AliExpress
Źródło: AliExpress

AliExpress zamierza znacznie skrócić czas oczekiwania na dostarczenie przesyłek aż do 15 dni. Niedługo powinniśmy poznać więcej szczegółów odnośnie tej innowacyjnej funkcji.

Według najnowszych informacji wasze oczekiwanie na przesyłkę z AliExpress ma się znacząco skrócić. Firma ma zapewnić dostawę produktów z Chin w maksymalnie 15 dni, co bez wątpienia jest świetną wiadomością dla osób robiących zakupy na tej właśnie platformie.

To świetna wiadomość!

AliExpress

W Polsce AliExpress ma sporą konkurencję ze strony chociażby Banggood czy Gearbest, jednak mimo tego to właśnie AliExpress cieszy się dużą popularnością. Według AntyWeb w planach jest uruchomienie gwarantowanej dostawy z Chin. Aktualnie, aby otrzymać towar w tak krótkim czasie, klienci muszą wybrać dostawę z europejskiego lub polskiego magazynu.

Dyrektor operacyjny AliExpress - Gary Topp nie ujawnił szczegółów dotyczących usługi, która ma przyśpieszyć dostawę produktów. Raczej nie będzie jednak dotyczyło to wszystkich produktów, a jedynie wybranych, choć trzeba przyznać, że nawet takie udogodnienie będzie z pewnością bardzo przydatne.

Póki co jeszcze dużo niewiadomych

AliExpress

Oprócz szczegółów nieznana jak na razie jest także data, w której usługa ma wejść w życie. Gary Topp w rozmowie z zagranicznymi mediami przyznał jedynie, że ma to nastąpić w ciągu najbliższych tygodni. No nic, nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość, no i może nieco ograniczyć zakupy do czasu wprowadzenia tej opcji.

Czytaj dalej