Adam Małysz będzie konsultantem nowej gry. To prawdziwa gratka dla fanów

18 Luty 2021 | Sebastian Kaniewski | Gry
Adam Małysz
Źródło: Adam Małysz

Legenda skoków narciarskich, jeden z najlepszych skoczków w historii tej dyscypliny - Adam Małysz będzie konsultantem nowej serii samochodowych gier. Małysz będzie współpracował z Road Studio, które powiązane jest z Movie Games S.A. i PlayWas S.A.

Adam Małysz w świecie sportowym znany jest głównie ze skakania na nartach, ale warto przypomnieć, że "Orzeł z Wisły" ma na swoim koncie także kilka tytułów jako zawodnik sportów motorowych. Małysz już w 2012 roku sięgnął po tytuł międzynarodowego rajdowego mistrza Polski i Czech. W 2014 roku zajął nawet miejsce na podium zawodów Pucharu Świata w rajdach cross-county.

Małysz ma solidną "rajdową przeszłość"

Adam Małysz

Były skoczek w późniejszych latach zajmował również miejsca w pierwszej dziesiątce Sealine Cross Country Rally i Abu Dhabi Deser Challenge. Występował również pięć razy w Rajdzie Dakar.

Teraz Małysz zostanie konsultantem nowej polskiej gry, która zostanie wyprodukowana przez Road Studio. Firma podpisała już z Małyszem list intencyjny i zakończyła rozmowy na temat współpracy. Małysz będzie konsultantem w produkcjach off-roadowych, choć jak na razie nie ma jeszcze szczegółowych informacji na temat tego, jak te gry będą wyglądać.

Totalna innowacja na rynku gier

Adam Małysz

Producent zamierza wypuścić na rynek gry Alaskan Truck Simulator i American Motorcycle Simulator, które będą symulacyjnymi grami opowiadającymi o życiu truckera na Alasce i motocyklisty w USA. Nie będą więc zatem to gry wyścigowe, choć i tak ich fabuła wydaje się być bardzo ciekawa.

Fani dyscyplin rajdowych nie mają aktualnie zbyt wielkiego wyboru, jeśli chodzi o gry, dlatego też każda tego typu produkcja ma szanse cieszyć się duża popularnością w gronie ewentualnych odbiorców.

Czytaj dalej