10 sezon American Horror Story ujawniony!

21 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Internet
American Horror Story serial netflix hbo sezon 10
Źródło: vulture.com

Tytuł dziesiątego sezonu American Horror Story został w końcu ujawniony. Seria antologii miała swoją premierę we wrześniu 2011 roku. W każdym sezonie przedstawiona jest inna historia związana z nawiedzonym miejscem lub konkretnym okresem czasowym. W każdym sezonie pojawiają się również nowe postacie. Jak będzie wyglądał nowy sezon?

Dziesiąty sezon serialu został opóźniony o rok zw względu na sytuację panującą w Stanach Zjednoczonych. Sprawiło to, że fani niecierpliwie czekają na to, o czym będzie nowy sezon. Twórca serialu, Ryan Murphy co jakiś czas udostępniał krótkie zajawki nowego sezonu. Ostatnio był to np. plakat sezonu przedstawiającego nadmorską scenerię. Jedną z kwestii, przez które sezon został opóźniony, jest fakt, będzie się on różnił od poprzednich. Ta informacja dodatkowo zaciekawiła fanów serii. Teraz wygląda na to, że widzowie będą mieli jaśniejszy obraz tego, czym będzie się charakteryzował ten sezon.

American Horror Story serial netflix hbo

Dwie historie zamiast jednej

Murphy za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił tytuł dziesiątego sezonu serialu, który brzmi: American Horror Story: Double Feature. Potwierdził tę wiadomość, publikując teaser z tekstem: "Dwie przerażające historie....one season. Jedna nad morzem...jedna na piasku"

W poprzednich sezonach serial skupił się na pojedynczej narracji obracającej się wokół tematu, więc jest to z pewnością inna koncepcja, jeśli chodzi o jego opowiadanie. Biorąc pod uwagę, że ten szczególny sezon miał więcej budżetu do pracy z niż wcześniej, to jest jasne, że show podejmuje pewne nowe kroki i pracy, aby ten sezon kamień milowy wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Podczas gdy tytuł nie uśpi żadnych przewidywań i spekulacji, widzowie mają już pomysł na to, jak będzie wyglądał ten sezon, i nie minie wiele czasu, zanim pojawi się zwiastun. Na podstawie tego, co zostało zaprezentowane, widać, że serial powróci w nowy, wyjątkowy sposób. Zdjęcia do dziesiątego sezonu były kręcone w Los Angeles w Kalifornii i Provincetown w Massachusetts.

American Horror Story serial netflix hbo

Dawni aktorzy powrócą?

W listopadzie 2019 roku Murphy ogłosił, że niektórzy członkowie obsady z pierwszych trzech sezonów mogą powrócić w nadchodzącym dziesiątym sezonie. Powiedział również, że dziesiąty sezon będzie traktował o ponownym łączeniu ulubionych przez fanów aktorów.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Netflix rozpoczął produkcję nowego wysokobudżetowego filmu
Claire i Leon w obsadzie animowanego serialu Resident Evil na Netflix
Życie przed Facebookiem czyli Mark Zuckerberg i historia jego młodości

Czytaj dalej